zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Aktualności
Całodobowy Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12
21 grudnia 2020
0

 

Jest to przedsięwzięcie stanowiące jedną z możliwości odpowiedzi na potrzeby dzieci i młodzieży zmagających się z kryzysem psychicznym. Do dyspozycji dzieci jest również czat internetowy prowadzony przez profesjonalnych psychologów. Podejmując kontakt za pośrednictwem tych dwóch kanałów komunikacji dziecko może uzyskać natychmiastowe wsparcie, podzielić się swoimi przeżyciami i wspólnie z dorosłą  osobą wspierającą zastanowić się nad rozwiązaniem swoich problemów.

Czat internetowy ma charakter nieodpłatny, nie wymaga logowania, ani instalowania dodatkowych aplikacji. Komunikacja odbywa się na stronie internetowej rzecznika brpd.gov.pl, a obsługujący czat eksperci są osobami profesjonalnie przygotowanymi do udzielania dzieciom i młodzieży wsparcia.

 

Czat internetowy :   https://brpd.gov.pl/sos-czat/

 

Więcej informacji na stronie: https://brpd.gov.pl/2020/12/07/startuje-calodobowy-dzieciecy-telefon-zaufania-i-czat-internetowy

 

%d bloggers like this: