zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Andrzejkowa noc z duchami
21 listopada 2015
0

Z piątku na sobotę (20-21.11.2015 r.) odbyła się magiczna, międzynarodowa noc andrzejkowa.


 

Imprezę prowadziło Stowarzyszenie Magów i Czarownic. Nieświadomi niczego śmiertelnicy z Niemiec i nasi uczniowie z klasy 4 SP przeszli chrzest na pogromcę duchów.

Pierwszym zadaniem było oglądanie bajki z dreszczykiem w języku angielskim. Następnie w grupach wykonali prace plastyczną dotyczącą filmu. Aby się wzmocnić przed zbliżającymi się niebezpieczeństwami wszyscy udali się na mroczną kolację składającą się z m.in. z skrzydełek nietoperza, krwawej wątróbki i pieczonych nóżek pająka. A żeby za bardzo nie wystraszyć gości, Truposzczaki z Czarownic Paki przygotowali „to co tygryski lubią najbardziej” czyli zmagania sportowe.

O północy gdy zabiły dzwony, nastąpiła godzina duchów, najlepszy czas na wróżby i przepowiednie przyszłości. Nie był to jednak koniec  mrocznych atrakcji… W momencie gdy zgasły wszystkie światła rozpoczęło się poszukiwanie skarbów ukrytych w najróżniejszych zakamarkach szkoły. Znalezione elementy układanki można było jedynie rozwiązać w bibliotece szkolnej.

Po ciężkich zmaganiach z wymagającymi czarownicami, pełnoprawni już członkowie stowarzyszenia udali się na zasłużony odpoczynek. Nocne harce przeżyli bez uszczerbku na ciele i duszy, nie uszkodziwszy nikogo i niczego. Uwieńczeniem pełnych grozy i niepewności zadań, wraz z wschodem słońca zostały wręczone Certyfikaty Pogromców Duchów.

 

Andrzejkowa noc z duchami 20-21.11.2015

%d bloggers like this: